Blumaan Wax Fiber (voorheen Blumaan Styling Meraki) was het eerste product van het populaire YouTube kanaal Blumaan. Vroeger was dit product ook wel bekend als de Original by Blumaan. Het is een licht product met een hoge hold en een matte finish. Het unieke van deze haarwax is dat het zowel een pre-styling als post-styling product is.
Blumaan Wax Fiber bevat ook ingrediënten om jouw haar te beschermen tegen hitte. Daardoor kan je het prima gebruiken als pre-styler in vochtig haar om vervolgens je haar te föhnen. Dat zorgt voor extra veel volume. En daarna gebruik je nog een beetje voor de daadwerkelijke styling.
Door de Blumaan Fiber Wax zowel als pre-styler en als post-styler te gebruiken, krijg je de hoogste hold. Deze Blumaan wax wordt vaak gebruikt in combinatie met de Blumaan Heavy Hold Clay. Dit product heeft een subtiele geur van mint en bevat uiteraard geen sulfaten of parabenen.
Blumaan Wax Fiber belangrijke kenmerken:
Zorgt voor volume en hold in je haar, vooral wanneer gebruikt als pre-styler en post-styler.
De formule bevat ingrediënten die beschermen tegen het föhnen van je haar.
Een mooie, matte finish die zorgt voor veelzijdigheid.
Blumaan Wax belangrijke ingrediënten:
Bijenwas: bevat antioxidanten en beschermt tegen hitte.
Candelilla Wax: zorgt ervoor dat je haar en hoofdhuid goed gehydrateerd blijven.
Castorolie: zit vol met omega 6 en 9, vitamine E en mineralen om de haargroei te bevorderen.
Hoe de Blumaan Wax Fiber te gebruiken:
Wrijf een klein beetje Blumaan Wax tussen je handen en breng het aan in handdoek droog haar als je je haar gaat föhnen. Daarna kan je nog wat extra aanbrengen voor de styling. Je kan dit product uiteraard ook meteen aanbrengen in droog haar voor een hoge hold en matte finish.
Dit product gebruik ik al zo lang als prestyler. Het houdt je haar goed in balans en vorm. Zeer tevreden.
– Gaëtan
5
Great!
One of the best pre and post stylers out there. Great hold and volume.
And dont forget the minty scent, smells amazing!
– Marcus
5
Top product
Top product om zowel als pre-styler en post-styler te gebruiken. Ik heb zelf lang en dun haar. Het haar blijft goed zitten en kan door de dag heen bewerkt worden. Ziet er niet vettig uit maar juist heel natuurlijk. De volgende dag kan dit product ook toegepast worden direct uit bed, dan zit het weer perfect.
– Jan-Marten
4
Goed product
Stevige hold, een zeer matte look
– Varagon
5
Het product bevalt me goed
Beste prestyler
– Timi
5
Goed spul voor mannen met kort dun haar
Heb zelf kort dun haar, ik föhn ze in model en gebruik dan deze wax om ze in model te houden. Wax komt vrij droog over en geeft je kapsel een natuurlijke look. Afhankelijk van hoeveel wax je gebruikt kan je je haar zo goed in de plooi leggen als dat je zelf wilt. Houdt de volgende dag nog zijn vorm & makkelijk uit te wassen
– Jarred
5
Goed product voor mannen met blond haar
Ik gebruik dit product nu al een half jaar. Het is perfect voor mannen met blond haar om hun haar in model te houden
– Sander
4
Goede prestyler
Blumaan Meraki gebruik ik als prestyler in combinatie met Blumaan Cavelier clay als poststyler. Cavelier clay is namelijk dusdanig stug dat dit voor mij niet werkt als prestyler en het daarnaast anders ook wel erg vettig en zwaar wordt. Ik wil mijn haar wel graag een natuurlijke, matte uitstraling laten hebben :-)
Voor wat betreft het gebruik breng ik 1 vingertopje Meraki aan op handdoek droeg haar en föhn het vervolgens in model. Daarna maak ik mijn kapsel met een vingertopje Cavelier clay helemaal af. Deze combinatie staat voor mij garant voor een kapsel dat de hele dag perfect blijft zitten en ook nog eens goed hermodelleerbaar is. Zelfs op dag 2 kan ik als ik zou willen hiermee uit de voeten zonder extra product aan te brengen. M.n. gebruik ik deze combi op dagen/avonden/nachten dat ik naar een festival/kroeg/club oid ga, omdat (m.n. door de Cavelier) het wel wat vettig wordt. Voor de 'normale' dagen gebruik ik meestal Templeton tonics Black Kraken clay of Firsthand Clay pomade. Meraki hierbij ook als prestyler gebruikt, maar ik merk dat ik (m.n. op werkdagen) toch voor het gemak ga om deze clays zowel als pre- en post styler te gebruiken. En dat werkt dan eigenlijk ook gewoon prima. Resumé: hele goede prestyler die goed past bij poststylers die wat stugger, vetter en minder goed uitsmeerbaar zijn. Voor mijn kapsel (halflange volle blonde bos haar met enige slag) werkt Meraki niet goed als poststyerl.
– Jos
3
Voordelig maar te plakkerig
Prima in veel opzichten hoo maar ik laat deze meer en meer staan. Waarom?
Het blijkt toch iets te plakkerig op den duur, al vanuit het potje.
Vergelijking heb ik met bijv. de Mister Pompadour op het moment.
Ja ik (moet-) letten op zoveel mogelijk natuurlijke ingredienten helaas maar dat is eigenlijk ook niet slecht. En die keuzes zijn er gelukkig!
Dus persoonlijke conclusie voor mij, de Blumaan is prima wanneer ik niets anders zou hebben maar dan moet ik op zeker, mijn haren wassen aan het eind van de dag wil ik geen irritatie (-groot woord) krijgen.
Ik ben dan ook een echte wax fan van de nog iets drogere variant.
Dus ik hou het bij deze ene keer.
– Dennis
4
Zeer tevreden
Makkelijk te verdelen in dik haar én in model brengen. Goede hold en volume. Lichte natuurlijke glans. Goed uit wasbaar. Ruikt lekker. Kortom, zeer tevreden met dit product. Ik heb in het verleden al veel producten gebruikt, deze behoort zeker tot mijn favorieten.
– Stefan
5
Best product
The best natural product on the market. And it also works well !
– Alex
5
Top product!
Al voor een lange tijd mijn vaste pre styler product.
Aanbrengen in nat haar. Zorgt voor extra volume waardoor je maar een klein beetje product naderhand hoeft toe te passen.
– Roel
5
Beste pre-styler
Deze pre-styler werkt perfect voor veel volume voor het stylen, en geeft dit product ook geen glans wat zeker mijn voorkeur is. Lijkt heel natuurlijk en ook niet vettig
– Mitchell
4
Blumaan styling meraki
Van de 11 potjes die ik heb staat deze toch wel in mijn top 3.
– Stijn
5
Helemaal geweldig
Al langere tijd was ik op zoek naar een kwalitatief goed haarproduct met natuurlijke ingrediënten, zonder sterk geurende, synthetische parfum en geschikt voor mijn vrij fijne haardos.
Ik heb licht golvend haar, maar het probleem is dat het pas begint te golven als het wat langer is terwijl ik juist volume bovenop wil hebben.
Tot nu toe heb ik een vrij sterke wax gebruikt maar in de zomer hingen mijn haren vrij snel slap en in mijn ogen, door de zacht wordende wax. Bovendien wilde ik graag een wat matter product.
Na wat zoeken kwam ik deze prestyler van Blumaan tegen. En wauw, my bad hair days are over! Het is een romige creme met een llchte pepermuntgeur en heel goed te verdelen in handdoekdroog haar. Daarna fohn ik het (bijna) droog. Het geeft heel veel volume en de natuurlijke golven in mijn haar komen nu veel beter uit. Het ziet er bovendien volkomen natuurlijk uit.
Ik maak het geheel af met een beetje Texturizing Clay van Firsthand (een ander product waar ik helemaal verliefd op ben geworden) voor nog wat extra hold. Kortom ik kan, en wil niet meer zonder!
– Angel
5
The best prestyler
Honestly, I love this prodyct. The best prestyler I ever used. Like you don't have anything in your hair and adds volume. 10/10!
– Svetlo9
1
Shame on Blumaan
This product is a copy of American Crew Fiber
– Benjamin Haar
5
Goede prestyler voor lang haar
Ik vind de Original van Blumaan een hele goede prestyler wanneer mn haar wat langer is. Voor korter haar is het heel snel heel sterk dus dan doe je er verstandig aan slechts een klein beetje aan te brengen.
– Bram V.
2
verschillende producten
Ik heb de Blumaan-Original Styling Meraki 2 maal besteld en het 2e exemplaar is totaal anders dan het 1e waarover ik zeer tevreden was: ik kan het nieuwe exemplaar niet verdelen over mijn vingers owv de textuur en het heeft een vlokkig aspect in mijn vingers zodat ik het niet kan appliceren.
Ik heb nu een nieuwe besteld en hoop dat deze meer gelijkt op het oudere exemplaar. Anders nooit meer...
We`ll see
– T
5
Geweldig product
Meer dan een jaar terug heb ik de eerste original by blumaan aangeschaft, en ik was toen al meteen verkocht (dit was niet de smooth versie). Ik heb dit product volgens mij vanaf die tijd iedere dag gebruikt.
Zelf heb ik normaal tot dun haar, dus de eerdere versie was ietwat kleverig voor mij en kon behoorlijk aan mijn haar trekken.
Met deze nieuwe smooth versie gebeurt dat niet meer. Ik kan het product als pre én post styler gebruiken, maar ik gebruik het 99% van de tijd alleen als prestyler om het vervolgens te föhnen en af te maken met een goede clay, zoals cavalier by blumaan of een ander product zoals o'douds matte paste.
Met dit product kun je eigenlijk niet mis gaan. Ik heb verschillende mensen echter horen zeggen dat de hold van deze smooth versie wel iets minder is dan de eerste original, maar hier heb ik eigenlijk geen last van.
De geur van het product is een redelijk sterke mintgeur, maar dit vind ik zelf wel lekker ruiken eigenlijk.
Wat ook nog een veelvoorkomend issue is bij sommige mensen is het product goed oplossen in je handen. Ik denk dat dit komt omdat mensen denken dat je altijd goed in je handen moet wrijven om een product goed op te lossen, dat is met dit product echter niet zo!
Ik zelf pak een vingertop product eruit, en spreid het over mijn andere handpalm met deze vinger in een cirkelmotion, om vervolgens twee of drie keer in mn handen te wrijven en klaar is kees.
– Ritchie
4
Prima product, je moet het maar precies willen.
Hold: Firm
Shine: Matte. Alsof je niks erin hebt zitten.
Longevity: Het gaat na paar uur wel afzwakken, ik moet een haarspray gebruiken als ik een goede volume wil behouden.
Application: Het is heel gripperig en droog als je het in je haren aanbrengt.
Mijn haar: Dik en stijl haar, medium lengte.
Ik moet zeggen dat dit een goed product is, maar niet het product wat ik zocht. Voor mijn gebruik is het niet ideaal. Je kan geen strakke kapsel hiermee creëren. Zonder haarspray lijkt het alsof ik net uit bed ben gekomen. Met kort haar was dit product stukken beter, maar ik ben nu al 5 maanden verder zonder te knippen in de lengte, en dit product kan dat maar net hebben.
– Bur
4
Goed product
Ik heb zowel original als original smooth geprobeerd als prestyler, en hoewel dit een goed product is met uitstekende prestyling kwaliteiten, gaat mijn voorkeur uit naar de orginele original. In mijn mening werkt die beter voor mijn haar type, dat ongeveer 8 cm lang is en middel tot erg dik.
– Rick
2
Helaas...
Ik had hoge verwachtingen bij deze Meraki aangezien je normaal gezien hetzelfde resultaat zou moeten behalen als bij de original, maar dan met minder trekken aan het haar. Helaas lost deze meraki maar 1 van de 2 verwachtingen in: het trekt inderdaad minder aan het haar, maar wel ten koste van de hold. Aangezien ik dik haar heb was de original een godsgeschenk: de hold was uitstekend en dat trekken nam ik er dan maar bij. Dit werkt echt niet samen met dik haar: na slechts een uurtje of 2 is de 'extreme hold' al compleet weg.
Spijtig, ik zal op zoek moeten gaan naar een ander product.
Toevoeging Moquer:
Wellicht kan hun nieuwe clay uitkomst bieden.
– Yaron
5
Perfecte pre-styler
Deze smooth versie werkt veel beter op mijn type haar. De oude versie had behoorlijk 'tug en pull' bij mij.
Ik cocktail deze smooth versie samen het geweldige Arcadian Clay pomade voor perfecte side swept pompadour!
We gebruiken cookies om je beter en persoonlijker te helpen. Naast functionele cookies,
plaatsen wij ook analytische cookies om de shop te verbeteren. Je kunt deze cookies accepteren door op de knop
hieronder te klikken. Je kunt deze cookies ook aanpassen, per
categorie.
Terug
Noodzakelijk
Noodzakelijke cookies maken een website functioneel door essentiële functies zoals navigatie en toegang tot beveiligde delen van de site mogelijk te maken. Zonder deze cookies kan de website niet goed functioneren.
Voorkeuren
Voorkeuren Voorkeurscookies slaan informatie op die invloed heeft op het gedrag en de presentatie van de website, zoals uw taalvoorkeur of de regio waar u zich bevindt.
Statistieken
Statistische cookies helpen website-eigenaren te begrijpen hoe bezoekers de site gebruiken door anonieme gegevens te verzamelen en te analyseren.
Marketing
Marketingcookies volgen bezoekers over verschillende websites om advertenties te tonen die zijn afgestemd op de individuele gebruiker, wat de advertenties waardevoller maakt voor uitgevers en externe adverteerders.