Bluebeards Revenge Shampoo 300 ml.

2/5.0 (1 reviews)
  € 12,95
minus plus
Levertijd wordt berekend...
Snel naar
Details

Bluebeards Revenge Shampoo is een shampoo ontwikkeld speciaal voor mannen. Met dit product wordt jouw haar lekker schoon en goed gehydrateerd. Het verwijdert styling producten, vuil en onzuiverheden gemakkelijk uit je haren zonder de natuurlijke oliën weg te wassen.

The Bluebeards Revenge Shampoo bevat natuurlijke ingrediënten om jouw haar tijdens het wassen te voeden, zoals arganolie en kokosolie. De formule bevat geen parabenen, sulfaten of siliconen en is volledig vegan. De classic geur heeft noten van bergamot, limoen, lavendel, patchoeli, amber en muskus.

Bluebeards Revenge Shampoo belangrijke ingrediënten:

  • Tarweproteïnen: versterken je haar.
  • Vitamine E: biedt bescherming en bevat veel antioxidanten.
  • Argan- en kokosolie: zorgen voor hydratatie.

Hoe de Bluebeards Revenge Shampoo te gebruiken:

Breng een klein beetje Bluebeard Shampoo aan in vochtig haar en masseer het goed in je haar en hoofdhuid met je vingers of een scalp massager. Spoel het daarna zorgvuldig uit en breng vervolgens de Bluebeard Conditioner aan voor het beste resultaat.

Meer informatie
EAN 5060297002663
Ingrediënten:

Aqua, Sodium Alpha Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium chloride, Parfum, Phenoxyethanol, Piroctone Olamine, Cocodimonium Hydroxypropyl, Hydrolyzed Wheat Protein, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Geraniol, Limonene, and Linalool.

Parabeenvrij Ja
Sulfaatvrij Ja
Vegan Ja
Geur Classic (bergamot, lime, lavender, patchouli, amber and musk)
Inhoud 300ml
Merk Bluebeards Revenge
Land Verenigd Koninkrijk
EU Vertegenwoordiger Ragged Point Limited
Adres The Black Church, St. Mary's Place, Dublin, Ireland
Contact/E-mail [email protected]
Reviews
star star star star star
2
Redelijke shampoo voor de prijs, maar geen premium kwaliteit
De reden dat ik deze shampoo (+ conditioner) eens wilde proberen is dat het flesje er gewoon tof uit ziet, de shampoo volgens de beschrijving zowel goed schoon zou wassen als hydrateren en daarnaast met EUR 12,95 erg voordelig is geprijsd (t.o.v. ander shampoos die te koop zijn bij Moquer.nl). Dan nu mijn ervaring: dit is een shampoo die op zich prima de haarproducten uit mijn haar wast (zoals gebruikelijk 2 x wassen). Het haar voelt daarna wel wat droog aan en het gebruik van een conditioner is wat mij betreft dan ook aan te bevelen. Hoewel het merk Bluebeards Revenge stelt dat de shampoo goed hydrateert, merk ik daar bij mijzelf (dikke bos blond, halflang haar met enige slag) niet echt iets van. De bijbehorende conditioner is ook niet echt top en overall voelt mijn haar na gebruik van beide producten wel schoon, maar niet echt lekker zacht en verzorgd aan. De 'classic' geur is zeker fris, maar niet zozeer een luxe geur. Het heeft wel iets weg van de geur van die goedkope Dobbel Dusch Fresh Shower 2-in-1 die ik in de begin van mijn tienerjaren gebruikte bij het douchen na voetbaltraining.

Concluderend vind ik het resultaat van dit product toch teleurstellend en het overstijgt het niet (of zeer beperkt) de kwaliteit van een shampoo die je bij de Kruidvat koopt. Maar dat komt wellicht ook doordat ik ondertussen ben "verpest" door alle mooie luxe shampoos die ik eerder heb gebruikt zoals Byrd Purifying Shampoo of Imperial Barber Luxe Shampoo. Deze zijn echter ook stukken duurder.
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Bluebeards Revenge Shampoo 300 ml.
loader
Bezig met laden...

check-circle U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
€ 16,95
€ 21,95
€ 14,95
€ 11,95